850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Berker

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

Berkeri pistikupesad ja lülitid on kasutusel üle maailma, muutes elu ilusamaks, lihtsamaks ja mugavamaks.  Berker pöörab suurimat rõhku kvaliteedile, disainile ja innovatsioonile. Seda kinnitavad ka arvukad pälvitud disainiauhinnad.

Berker on juhtiv kvaliteetse elektripaigaldise tootja – ajatult klassikalisest disainist kuni intelligentsete hoonejuhtimissüsteemideni – kõik uued arendused on loodud just klientide rahulolu silmas pidades.

Saksa firma Berker on meie suurim pisikupesade ja lülitite tarnija, mida me esindame eksklusiivselt alates 1997 aastast. Berkeri tootevalik katab ka kõige nõudlikuma maitse nii tehnilise kui tootedisaini poolelt. Sarjade erinevad materjalid nagu klaas, roostevaba metall, alumiinium, betoon ning ajas mittekoltuv ja -kriimustuv plast võimaldavad lahenduse leida ka kõige nõudlikumasse interjööri.

Berkeri sarjades pakutakse lisaks lülititele ja pistikupesadele kõiki uusima tehnika võimalusi – erinevaid valguse regulaatoreid, termostaate, TV-, raadio-, telefoni-, arvuti-, kõlari- ja antennipesasid ning palju muud, näiteks kõlareid, liikumisandureid, kardinate ja žalusiide juhtimist jne. Need muudavad elu lihtsamaks ja mugavamaks. 

Hinnakirjad:
Berker üldsarjade hinnakiri
Berker Generation R hinnakiri

Berker Manufaktur on Berkeri loodud eraldi tootmisüksus, mis on segu kõrgtehnoloogiast ja käsitööst. Kõik tooted valmivad klientide eritellimusel, tulemusena saab klient ainult temale mõeldud ainulaadsed tooted.

Tehtud tööd

Trinidad Wiseman OÜ kontor

Vaata lähemalt

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Kalaranna 8 kvartal

Vaata lähemalt

Kadaka tee 3 Ärimaja

Vaata lähemalt

Kungla tee residents

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.