850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Suundvalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Suundvalgustid on valgustid, mille valgusvihku saab suunata vastavalt vajadusele. Selleks on valgustid ehitatud vastavate pööramist ja/või kallutamist võimaldavate liigenditega.

Suundvalgusteid kasutatakse tavaliselt aktsentvalgustusena kindla objekti või ala esiletoomiseks. Saadaval on erineva kaitseastmega ja avarusnurkadega valgusteid.

Mõnedel suundvalgustitel on võimalik avarusnurka jooksvalt muuta, mis teeb selliste suundvalgustite kasutamise muuseumites ja näitustesaalides asendamatuteks. Muuseumides ja näitustesaalides vahetatakse ekspositsioone pidevalt ning oma mõõtmetelt ja kujult võivad uued olla täiesti erinevad eelnevatest. Reeglina saab ekspositsioonivalgusteid siinil liigutada piki seina või saali, kuid kaugust ekspositsiooni suhtes muuta ei saa. Sellises olukorras tulevadki appi muudetava avarusnurgaga suundvalgustid, kus fikseeritud avarusnurgaga valgustitega pole objektide täpne väljavalgustamine peale ekspositsioonide muutmist enam võimalik.

Suundvalgusteid saab  paigaldada kas siinile, otse lakke või seinale. Valgusti kinnitus valitakse vastavalt vajadusele tellimisel.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kalaranna 8 kvartal

Vaata lähemalt

Eesti saatkond Moskvas

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.