850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Kesktoitelised hädavalgustusseadmed ja nende automaatsed kontrollsüsteemid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Kesktoitelised hädavalgustusseadmed sisaldavad akusid ja süsteemi juhtimis- ning kontrollosa. Akud annavad pingekatkestuse olukorras toite süsteemi kuuluvatele valgustitele ja juhtimis- ning kontrollosa kaudu  kontrollitakse pinge olemasolu süsteemi kuuluvatel valgustitel, süsteemi korrasolekut ning vastavalt häälestusele edastatakse vajalik informatsioon kas määratud e-postiaadressile või telefonile.

Kesktoiteliste hädavalgustussüsteemide korral tuleb kasutada tulepüsivat kaablit vähemalt kuni tuletõkketsoonis asuva esimese valgustini.

Eestis on lubatud kasutada ühe kesktoitelise hädavalgustussüsteemi rühmas kuni 12 hädavalgustit. Olulistes ruumides peavad sama ruumi hädavalgustid kuuluma vähemalt kahte erinevasse rühma.

Meie müügiesindajad nõustavad kesktoiteliste akuseadmete projekteerimise osas, teostame ka hilisemaid süsteemide häälestustoiminguid.

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Arsenal Keskus

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.