850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

AWEX

Awex on Poola suurim turvalgustusele ja keskakuseadmetele spetsialiseerunud tootja.

Oma valdkonna turuliidriks on jõutud alates 2002. aastast tänu pühendumusele, tootearendusele, innovatsioonile ja koostööle oma ala parimate spetsialistidega, sealhulgas erinevate teaduskeskustega.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

Awex pakub täielikku valikut Euroopa normidele ja standarditele vastavatest avariivalgustitest , keskaku- ja tulekahjusignalisatsiooniseadmetest.

Awexi tehastes on kasutusel maailma uuemad tootmistehnoloogiad, mis tagavad kõrge tootekvaliteedi, valmistamise täpsuse, tehnoloogiliste protsesside optimeerimise ja tööergonoomika.

Tehase arendusosakonna ülesandeks on tagada klientidele kaasaegseid, multifunktsionaalseid, tehnoloogiliselt täiustatud ja keskkonnasõbralikke tooteid. Ettevõtte missiooni elluviimiseks on Awex võtnud kasutusele kvaliteedijuhtimissüsteemi EN ISO 9001: 2008. Lisaks garanteerib tehase TÜV NORD sertifikaat toodete kõrgeima kvaliteediga disaini, tootmisprotsessi, komplekteerimise ja hooldamise.

Kuna Awexi tootevalik on väga lai ning keskakuseadmete valimine, paigaldus ja häälestamine vajab spetsiifilisi teadmisi, aitame me oma müügikontorites kliente õige tootevaliku tegemisel ning tuge ka keskakuseadmete ja monitoorimisseadmete valikul ja häälestamisel.

Lisaks teostame klientidele vajalikud ja normidekohased avariivalgustuse valgusarvutused. Meie viimasteks monitoorimisseadmete ja keskkakusedmete referentsideks Eestis on olnud Porto Franco, D-Terminal, Peetri Keskus Perkonnaseisu amet, Kalev SPA, Hammerjack büroo-laohoone, Viimsi Riigigümnaasium, Omniva logistikakeskus, Tallinna lennujaama parkimismaja, Roseni 9,9a,11 hotell-korterelamu-büroohoone, Eesti Moskva Saatkond, Lennujuhtimiskeskus, kohtuhoone Lubja 4, Öpiku A ja B Ärihooned, Elering peahoone, Telia büroohoone jpm. Lisaks on palju Läti referentse, nagu näiteks Alfa ostukeskus, Sigulda Kultuurikeskus, Sigulda Gümnaasium, Jelgava Gümnaasium, Rezeknesi Tehnikakool, Daugavpilsi Kõrgkool jpm.

Tehtud tööd

Volvo Trucks Tallinn

Vaata lähemalt

Arsenal Keskus

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Mootorispordi Muuseum

Vaata lähemalt

Bauhaus Rocca Al Mare

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.