850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Spordisaalivalgustid

Spordisaali valitakse valgustid vastavalt spordi alaliigile. Valgustusnõuded on erinevatel spordialadel erinevad, seega peaks olema võimalik läbi valgustusjuhtimise tagada spordisaalides erinevad valgustuse stsenaariumid.

Pallimängude alas peavad valgustid taluma ka pallilööke. Levinud on Saksa inseneride poolt väljatöötatud pallitesti kasutamine. Spordisaalides on erinevate spordialade korral valgustite paigutus vaja lahendada vastavalt kehtivale standardile EVS-EN 12193:2019 Spordivalgustus. 

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Rapla Sadolin spordihoone

Vaata lähemalt

Märjamaa Valla spordikeskus

Vaata lähemalt

Veeriku tennise ja sulgpallikeskus

Vaata lähemalt

Tallink Tennisekeskus

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.