850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Pollarvalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Pollarvalgustid on madalad tugeva konstruktsiooniga valgustid, mis valgustavad maapinda enda lähedal. Neid on saadaval erineva kuju ja kõrgusega ning erineva materjalikasutusega, nagu näiteks töödeldud alumiinium, roostevaba teras ning puit. Plastist pollarvalgusteid ei soovitaks kasutada, sest need võivad sõltuvalt tootjast juba aastaga UV-kiirguse mõjul värvi muuta ja rabedaks minna.

Jaekaubanduses müüdavaid pollarvalgusteid soovitame kasutada ainult koduaias sissesõiduteede, kõnniteede või majaümbruse valgustamiseks. Selliste pollarvalgustite materjalid, kaitseaste ja löögikindlus ei ole reeglina sobilikud avalikel aladel kasutamiseks. Sageli on näha avalikesse kohtadesse paigaldatud selleks mittesobivaid pollarvalgusteid, mis on kas puruks pekstud, kõveraks väänatud või mõlgitud.

Sõltuvalt optilisest süsteemist valgustavad pollarvalgustid ehk madalad postvalgustid kas ühele poole valgustit, kahes suunas või ümber kogu valgusti. Populaarseimaks pollarvalgustite kasutusalaks on erinevad  käigu- ja sõidualad. Pollarvalgusteid paigaldatakse ka lillepeenardesse ja põõsaste vahele, kus need loovad oma valgusega huvitavaid aktsente.

Pollarvalgustid vajavad maajalandit, mille külge need poltidega kinnitada. Avalikele aladele mõeldud pollarvalgustite kaitseaste on tavaliselt IP65 või kõrgem ning löögikindlus võiks olla IK10.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Peaministrite tammepargi valgustus

Vaata lähemalt

Asunduse lasteaia välisvalgustus

Vaata lähemalt

Kvartal- Tartu kaubanduskeskus

Vaata lähemalt

Vaksali tänav Tartus

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.