850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

P.U.K

P.U.K on Itaalia arhitektuurvalgustite tootja, mis tegutseb aastast 1967. Tegevust alustati kellakomponentide valmistamisega, see õpetas firmale täpsust, punktuaalsust ja usaldusväärsust.

Alates 1986. aastast hakkasid nad tegelema dekoratiivsete interjöörvalgustite tootmisega Itaalia koduturule. Aastatega on tootmises tehtud suuri arendusi ning laienetud toodanguga välisturgudele.

P.U.K. tootevalikus on valgusteid nii sise- kui ka välistingimustesse. Samuti on P.U.K. panustanud järjepidevalt arhitektuurvalgustite arendamisele ja ning löönud kaasa mitmetes kultuurprojektides.

Põhilised tooterühmad P.U.K valikus on:

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele
  • prožektorid;
  • maasisesed valgustid;
  • veealused valgustid;
  • pinnapealsed seinavalgustid;
  • süvistatavad seinavalgustid;
  • pollarvalgustid;
  • kohtvalgustid;
  • dekoratiivvalgustid;
  • tänavavalgustus.

P.U.K tooteportfelli iseloomustab kõige enam mitmekesisus, lai tootevalik ning moderne stiil.

Suur valik välivalgusteid igasse kasutusvaldkonda on nende suureks konkurentsieeliseks, sest väga paljudel disainvalgustite tootjatel ei ole seda pakkuda. Välisvalgustus on olemuselt üks keerulisemaid ja konkurentsitihedamaid sektoreid ning nõuab kõrgeima kvaliteediga tooteid ja teenuseid: uuenduslikud lahendused, tehniline tipptase, disaini paindlikkus ning  püsiv kvaliteet.

P.U.K on suutnud turule tuua valgustid, mida on aastatega rohkem ja rohkem arendatud ning parendatud. Käesolevaks hetkeks on tootja meeskond suuremat rõhku pannud arhitektuurvalgustite arendamisele. Sellega seoses tehakse ülemaailmselt koostööd erinevate disaineritega ning osaletakse suurtes arhitektuurprojektides.

P.U.K tooteid on võimalik soetada Silmani Elekter AS esindustest Tallinnas, Tartus ja Riias.

Tehtud tööd

Rakvere vallimägi

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.