850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Arkoslight

Arkoslight on erinevate disainlahenduste ning disainvalgustite tootmisega tegelev firma Hispaanias. 1984. aastal asutatud ettevõte on tänaseks võitnud enam kui 50 disainvalgustite ja lahendustega seotud auhinda ning tunnustatud kogu Euroopas.

Arkoslighti toodetel on väga palju rõhku pandud kõigele olulisele, mida me ühest valgustist saada soovime – kaasaegne väljanägemine, räigusvabad lahendused, kõrge värvusedastusindeks, sobiv valguse värvsustemperatuur, värelusvabad liiteseadmed, erinevad hämardamise võimalused, erinevad paigaldusviisid ning muidugi vajalik valgusvoog koos sobiliku valgusnurgaga. 

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Põhilised tooterühmad Arkoslighti valikus on:

  • süvistatavad valgustid;
  • pinnapealsed valgustid;
  • siinid/siinivalgustid;
  • rippvalgustid;
  • seina- ja põrandavalgustid;
  • erinevad disainlahendused, lambid, aksessuaarid jpm.

Arkoslighti tooteportfelli iseloomustavadki minimalistlikud, kuid kvaliteetsed disainvalgustid, mida on võimalik sobitada igasse atmosfääri. Nende suurimaks väljakutseks on pakkuda valgustust, mis oleks kõige lähemal naturaalsele ehk päevavalgusele. Tänu nende kiirelt arenevale tootevalikule ja uudsetele lahendustele on valgustid kõrgelt tunnustatud ning on pälvinud paljude rahulolevate klientide kiidusõnu.

Tänu Arkoslighti küllaltki suurele tootevalikule leiab sobiva valguslahenduse igaüks. Praegu soovivad üha enam inimesi kvaliteetset valgustit, mis oma väljanägemiselt oleks esteetiline ning ka valgustehniliselt täiuslik. Just seda suunda üritabki Arkoslight järgida.

Arkoslighti eksklusiivseks edasimüüijaks Eestis on AS Silmani Elekter. Arkoslighti tooteid on võimalik soetada meie Tallinna, Tartu ning Riia esindustest.

Tehtud tööd

Trinidad Wiseman OÜ kontor

Vaata lähemalt

Kalaranna 8 kvartal

Vaata lähemalt

Kungla tee residents

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Eesti saatkond Moskvas

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.