850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

LED-ribad sisetingimustesse

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Leedribasid saab kasutada üld-, meeleolu- või nišivalgustuse jaoks. Õige leedriba tuleb valida vastavalt valgusvoogudele ja värvsustemperatuurile. Üldvalgustuse jaoks sobivad leedribad alates 1000 lm/meetri kohta, meeleoluvalgustuse jaoks on sobilikud leedribad 300-600 lm/meetri kohta ning nišivalgustuse jaoks alates 600 lm/ meetri kohta. Sooja ja rahustava valguse korral tuleks kasutada värvsustemperatuuri 2700K ning külma päevavalguse korral 6500K. Sinna vahele jäävaid värvsustemperatuure on samuti võimalik tellida.

Kui soovitakse värvsustemperatuuri muuta vastavalt meeleolule või kellaaegadele, tuleb kasutada „tunable white“ leedribasid. Koos Casambi kontrolleritega saab nende värvsustemperatuuri muuta automaatselt kontrollerisse sisseehitatud astronoomilise kella abil või siis läbi nutiseadme käsijuhtimisega.

Värvitoonide muutmiseks peab kasutama RGB (punane, roheline ja sinine) leedribasid või siis RGBW (punane, roheline ,sinine ja valge)  leedribasid. RGBW leedribadega saab reguleerida valge valguse toone ning saavutada suuremat valikut erinevaid värvitoone võrreldes tavalise RGB-ga.

Siseruumidesse peaks valima leedribasid värviesituse üldindeksiga alates CRI90 ja värviühtsusega MacAdami ellipsi järgi vähemalt SDCM 3.  Värviesitusindeks näitab, kui tõetruult valgusti edastab kindlaks määratud kaheksat pastelset põhitooni ning värviühtsus näitab valgusdioodide valgustemperatuuride kõikumist. Kehvade valgusnäitajatega leedribad võivad ära rikkuda kogu sisekujunduse kontseptsiooni.

Leedribad paigaldatakse alati alumiiniumprofiilile, mis tagab tarviliku ja piisava jahutuse. Leedriba paigaldust peab teostama selleks ettenähtud tingimustes, kus paigaldaja töökoht, tema ise ja ta jalgealune on sama potentsiaali all. See on vajalik vältimaks staatilisest elektrist tingitud leedriba riknemist lühikese aja jooksul. Alumiiniumprofiil tuleb eelnevalt puhastada.

Kuna LED-riba on staatilisele elektrile ja väliskeskkonnale tundlik, tuleb alumiiniumprofiilile valida sobiv hajuti ning otsatükid. Täpsemat infot leedriba paigalduseks vajalikest koostenõuetest saate meie müügiesindajatelt.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Vesilennuki korterid

Vaata lähemalt

Haapsalu piiskoplinnus

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.