850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Elektriku tööriistad

Tööriista tarnija valikul oleme lähtunud tootjast, mis rahuldaks oma sortimendiga ka kõige nõudlikemate elektrikute vajadused. Sellest tulenevalt on juba aastaid meie koostööpartneriks saksa firma Haupa. Haupa kontsern loodi aastal 1961, eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteediga tööriistu elektrikaubanduse tarvis. Haupa tööriistade valik hõlmab vahemikku alates märkepliiatsist kuni tõsiste hüdrauliliste akutööriistadeni välja.

Haupa jagab oma tootevaliku kolme põhirühma:

Kaablitega seonduv

Selle rühma kuuluvad kaablilõikajad, tangid, käärid, isolatsioonikoorijad juhtmetelt ja kaablitelt (ka kõrgepinge-kaablitelt), hülsi-ja kingapressid, hüdraulilised käsi- ja akutööriistad kaablite lõikamiseks ja kingade pressimiseks, kaablite tõmbetrossid ja süsteemid, termokahanevad tooted, otsahülsid, jätkuhülsid, kaablikingad, kaablisidemed, kinnitusklambrid ja läbiviigud.

Töö pinge all (1000V)

Rühma moodustavad kruvikeerajad, näpitsad, lõiketangid, padrunvõtmed, dünamomeetrilised võtmed ning erinevad kaitsevahendid.

Baastööriistad

Rühma kuuluvad kruvikeerajad, näpitsad, tangid, mutrivõtmed, kilbivõtmed, tasku-ja pealambid, freesid, puurid, tööriista kohvrid ja –kotid ja kõikvõimalikud keemiatooted.

Sellise valiku juures peaks leiduma igale tööle see õige tööriist, mis ei jäta jänni ühtegi elektrikut.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.