850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Steinel

Juba rohkem kui 60 aastat on Saksa ettevõtte STEINEL leiutanud ja arendanud tehnoloogilisi tooteid, mis on oma ajast kaugel ees ning võivad muuta terveid turge.

Steinel on oma äriavaldkonnad jaganud kolme peamisse rühma:

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehelt

Tootja kodulehele
  • valgustid ja sensorid – tehnoloogia- ja innovatsioonijuhina tarnitakse kõike tootest tarkvara ja teenuseni, mis on seotud automaatse valgustuse ja hooneautomaatikaga;
  • tööriistad – turuliidrina pakutakse oma klientidele kuumaõhupüstoleid ja liimipüstoleid ühes laia lisaseadmete valikuga;
  • OEM-lahendused – teenustevalik võimaldab luua inspireerivaid kliendispetsiifilisi lahendusi.

Innovatsiooniliidrina luuakse innovaatilisi ja intelligentseid tooteid Steineli enda arenduskeskustes Saksamaal, Tšehhis ja Šveitsis. Kõik tooted on valmistatud ettevõtte enda tehastes Saksamaal, Šveitsis, Rumeenias ja Moldova Vabariigis. Euroopas valmistatud toode on üks Steineli edu võtmeid.

Oma Tallinna ja Tartu ladudes hoiame Steineli sensorvalgusteid, hämaralüliteid, andureid ja kuumaõhu- ning liimipüstoleid.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.