850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

LED Luks

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Sloveenia ja Itaalia piiril asuv LED Luksi tehas ühendab endas parima mõlema riigi kultuurist: Sloveenia uuenduslik ärivaim ja hoolsus on sulandatud Itaalia traditsioonidega tööstusliku tootmise ja disaini alal. Mõlema sünergia toetab nii LED Luksi kliendikeskset filosoofiat kui ka ettevõtte pühendumust kvaliteetsete toodete pakkumisele.

Alates tootearendusest ja disainist kuni tipptasemel LED valgustite prototüüpimise ja valmistamiseni kasutab LED Luks ainult parimaid komponente ja uusimat tehnoloogiat, et rahuldada klientide vajadusi ning tagada pikaajaline kvaliteet ja pidev kasv ning tootearendus. Hoolikalt valitud LED elemendid, tehases disainitud trükiplaadid ja tihe koostöö paljude testimisinstituutidega tagavad, et valgustitel on suurepärane funktsionaalsus, kõrge töökindluse ja LED elementide värviühtsuse juures.

LED Luksil on erinevaid tootesarju  büroodesse, haridusasutustesse, avalikesse- ja muudesse sarnastesse hoonetesse ning lisaks tööstus-, spordi- ja üritussaalidele. Ettevõte on tuntud ka eritellimuslahenduste poolest, mis töötatakse välja tihedas koostöös klientidega.

Eestis ja Lätis on enim populaarsust kogunud tehase ILO siiniprofiilid: https://www.ledluks.com/products/ilo/

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.