850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Signaalsüsteemid ja -lülitid

Signaalsüsteemide tarnijaks oleme valinud Saksa pereettevõte Werma, mille tooted ja lahendused on arendatud tööstuses läbiviidavate protsesside ohutuks teostamiseks ja töös hoidmiseks. Ohutuse rakendusi reguleerib Euroopa Liidu masinadirektiiv 2006/42EC. Selle direktiivi kohaselt võivad signaalseadmed moodustada osa sellistest ettevaatusabinõudest ja anda hoiatusi otsese ohu eest. Põhimõtteliselt saab kõiki WERMA tooteid sellest direktiivist lähtudes kasutada.

Werma on kehtestanud pidevalt standardid tänapäevasele signaaltehnoloogiale ja määranud ka nende tuleviku. Nende loodud modulaarsed signaaltornid ja võrku ühendatud intelligentsed süsteemilahendused on olnud tööstusstandardiks juba rohkem kui kakskümmend aastat.

Meie peamisteks tarnitavateks tooterühmadeks on tööstuslikud signaaltuled ja vilkurid ning helisignaalid ja pasunad.

Werma valikust leiab lisaks tavapärastele ekstreemsematesse keskkondadesse mõeldud signaalseadmetele ka plahvatusohutuid signaalseadmeid (Tsoon 1/21 ja Tsoon 2/22); toiduainetööstusele ja rangete hügieeninõuetega piirkondadele mõeldud seadmeid ning lennuohutuse tagamiseks mõeldud seadmeid kõrgematele ehitistele, tornidele ja mastidele.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.