850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Werma

Pereettevõtte Werma tehase asutasid Saksamaal 1950. aastal Werner ja Erich Marquardt. Esialgu alustati föönide ja mootorite tootmisega.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

1994. aastal presenteeriti maailmale oma uut ja modulleeritavat signaaltorni ning 1999. aastaks jõuti 100 töötajaga maailma teiseks suurimaks signaaltornide tootjaks.

Werma on pidevalt kehtestanud standardid tänapäevasele signaalitehnoloogiale ja määranud ka nende tuleviku. Nende loodud modulaarsed signaaltornid ja võrku ühendatud intelligentsed süsteemilahendused on juba enam kui kakskümmend aastat olnud tööstusstandardiks.

Werma valikust leiab lisaks tavapäraste ekstreemsemate keskkondadesse mõeldud signaalseadmetele ka plahvatusohutuid signaalseadmeid (Tsoon 1/21 ja Tsoon 2/22); toiduainetööstusele ja rangete hügieeninõuetega piirkondadele mõeldud seadmeid ning lennuohutuse tagamiseks mõeldud seadmeid kõrgematele ehitistele, tornidele ja mastidele.

Meie peamisteks tarnitavateks tooterühmadeks on tööstuslikud signaaltuled ja vilkurid ning helisignaalid ja pasunad.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.