850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Profiilid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Leedribade jahutuseks saadavaid alumiiniumprofiile tuleb valida vastavalt leedriba võimsusele. Liiga väikese ristlõikega alumiiniumprofiil ei pruugi tagada piisavat jahutust võimsale leedribale.

Alumiiniumprofiile on saada väga erineva konfiguratsiooniga paigaldamiseks väga erinevatesse kohtadesse nagu seinad, laed, mööbel, trepid jne. Osasid alumiiniumprofiile saab kasutada ka omanäoliste valgustite loomiseks. Kõikidele alumiiniumprofiilide kujudele on saadaval ka leedvalgusele sobivaid erinevast materjalist hajuteid, kinnitusi ning otsatükke.

Profiilide valikul tuleb arvestada, et liiga madala profiili ja liiga hõreda valgusdioodidega leedribade puhul ei suudeta valgust piisavalt hajutada ja välja jäävad paistama inetud mustad varjud. Rusikareegliks võiks olla valem, et valgusdioodide kaugus hajutist võiks võrduda või olla väiksem kui kahe valgusdioodi vaheline kaugus. Sellega saavutatakse ühtlane ja varjudeta valgus.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Vesilennuki korterid

Vaata lähemalt

Kalaranna 8 kvartal

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Tammsaare park

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.