850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Neonica

Poola ettevõte Neonica alustas oma tegevust 1995. aastal ja on spetsialiseerunud erinevate LED-ribade tootmisele. Neonica peakorter koos kesklao ja tootmisega asub Poola kesklinnas Lodzis. Mitmekümneaastane kogemus, kõrgtehnoloogia, automatiseeritud tootmisliinid ja ranged kvaliteedistandardid tagavad Neonica juhtpositsiooni Euroopa turul.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

Tehase uued ja proffesionaalsed tootmisliinid võimaldavad toota mitmesuguseid LED-lahendusi: LED-ribasid, LED-lampe, LED-torusid, LED-mooduleid ja LED-valgusteid tööstusliku keskkonna jaoks. Kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, “know-how” ja laiendatud fotomeetriline labor võimaldavad Neonical arendada ja täiustada tervet rida tooteid.

LED-elementide juhtivad tootjad CREE ja OSRAM pakkusid Neonicale usaldusväärseid partnerluslepinguid. Seega on Neonical püsiv juurdepääs kõrgtehnoloogilistele LED-elementidele ja nende tooteid testitakse vajalike sertifikaatide saamiseks mitte ainult Poola laborites, vaid ka LED-elementide tootjate katselaborites. Nii tagatakse toodetele maailma kõrgeim kvaliteet.

Kõik Neonica tooted vastavad keskkonnakaitsestandarditele vastavalt RoHSi EL direktiivile, kõik tooted omavad vajalike sertifikaate, mis vastavad Poola ja Euroopa Liidu määrustele. Kõik tooted läbivad viieastmelise kvaliteedikontrolli ja kõikidele toodetele  pakub tootja 3 aasta pikkust tehasegarantiid.

Oma ladudes hoiame eelkõiga Neonica kvaliteetseima otsa LED-ribasid, kus värviesitusindeksi väärtus CRI on üle 95 ja värviühtsus SDCM ≤ 3.

Lai LED-ribade valik katab ära koos erinevate värvsustemperatuuridega, valgusvooga ja kaitseastmetega kõik vajalikud kasutusvaldkonnad nagu meeleoluvalgus, nišivalgus ja üldvalgustus nii sise- kui ka välistingimustesse.

LED-ribade toiteseadmetest kasutame ja hoiame laos eelkõige Osrami ja Tridonicu toiteseadmeid.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.