850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Liikumis- ja kohalolekuandurid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Liikumis- ja kohalolekuandurite ülesanne on valgustuse sisse ja välja lülitamine olenevalt inimeste liikumisest ja kohalolekust.

Kasutatakse erinevate tehnoloogiatega andureid: passiivne infrapuna, ultraheli ja mikrolaineandurid. Liikumis- ja kohalolekuandurid võivad olla mõeldud iseseisvaks tööks või mõne valgusjuhtimise süsteemi osana.

Laialt levinud on liikumis- ja kohalolekuandurid DALI, KNX ja Casambi valgusjuhtimissüsteemi jaoks.

Enamus andureid on kombineeritud ka valgusanduritega, et lülitada sisse valgus ainult siis, kui ruumis ei ole piisavalt loomulikku valgust või et ruumis püsiks valgustase ühtlasena.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.