850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Tridonic

Austria firma Tridonic tee algas 1956. aastal kompaktsete magnetiliste liiteseadiste väljatöötamisest. Tänaseks päevaks on Tridonic Zumtobeli kontserni tehnoloogiaettevõte, mille peakontor asub Austrias Dornbirnis.

Kogu maailmas töötab Zumtobeli grupi kolme kaubamärgi (Thorn, Tridonic, Zumtobel) suurepäraste valguslahenduste loomise nimel rohkem kui 7000 inimest, millest 1777 kõrge kvalifikatsiooniga töötajat töötab Tridonicus.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Tridonicu kaubamärk on esindatud rohkem kui 50 riigis üle maailma. See on maailma juhtiv valgustustehnoloogia tarnija, mis toetab oma kliente intelligentse riist- ja tarkvaraga, pakkudes kõrgeimat kvaliteeti, töökindlust ja energiasäästu.

Tridonic arendab järjepidevalt skaleeritavaid ja tulevikku suunatud lahendusi, mis võimaldavad valgustitootjatele, hoonete haldajatele, süsteemiintegraatoritele, planeerijatele ja paljudele teistele klientidele luua uusi ärimudeleid.

Tridonic meeskond on valgustuspõhise võrgutehnoloogia ja ühenduvuse mõttejuhiks ja eestvedajaks. Meeskonna sügavad tehnilised teadmised tööstuses muudavad Tridonicu ideaalseks partneriks väljakujunenud kaubamärkidele ja uutele turule sisenejatele.

Tridonic meeskond on veendunud, et ökoloogiliselt säästvad ja energiatõhusad valgustustooted ja -lahendused loovad nende klientidele ja partneritele tõelise väärtuse ja konkurentsieelise ning kaitsevad samal ajal ka keskkonda. Võrguvalgustuse valdkonnas saavad kliendid nende toodetega säästa nii raha kui energiat ning luua oma ettevõttele olulist lisaväärtust.

Tänu Tridonicu tehnoloogilisele uuendusele on tänapäeval võimalik saavutada oluline energiasääst (kuni 80%), kasutades nutikaid ja tõhusaid valgusjuhtimissüsteeme koos intelligentsete valgustuse juhtimissüsteemide, timmitavate ja elektrooniliste juhtimisseadmete ning anduritega.

Tridonici valgustuslahendused vastavad kõrgeimatele kvaliteedi-, vastavus- ja ohutusstandarditele. Kõik Tridonici tooted vastavad asjakohastele standarditele ja määrustele (nt ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, ISO 14025 ja EN 15804).

Kõiki Tridonicu tooteid koos tehnilise toega saab tellida meie müügikontoritest Tallinna, Tartu ja Riia müügiesindustes.

Laotoodetene hoime sees laia valikut LED liiteseadmeid.

Tehtud tööd

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.