850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Fontini

Ikoonilised lülitid ja pistikupesad alates 1950. aastast

Fontini pistikupesad ja lülitid on pühendatud autentsusele: portselan, puit ja messing; kohalik, traditsioone järgiv tootmine enam kui 70-aastase kogemusega; eksklusiivsed lahendused, mis on disainitud erinevaid arhitektuurseid vajadusi silmas pidades.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

TOOTJA KODULEHELE

Fontini toodetes on ühendatud tehniline asjatundlikkus sensoorse kogemusega, mis hõlmab lisaks nägemisele, ka kompimis ja kuulmis meeled, kasutades alati iga sarja jaoks parimaid võimalikke materjale – puit, portselan, alumiinium, messing, teras.

Globaalses maailmas, kus domineerivad masstooted, jääb Fontini truuks oma olemusele, üritades oma toodete ja oskuste edasiandmist käsitöönduse abil. Tulemuseks on täielik valik suurepärase kvaliteediga ja disainiga tooted, mis on vastavad täielikult kehtivatele nõuetele ja vajadustele.
Fontini on algusest peale olnud orienteeritud rahvusvahelisele turule ja tänaseks pakub oma toodangut enam kui 50 riigis.

Alates 1950. aastast on perekonna juhitav kohalik elektritoodete tootja Font Group integreerinud oma tippklassi lülitite ja pistikute tootmisel viimistletud ja uuendusliku disaini voorusi, luues kunstiteoseid, mis muudavad iga arhitektuuriprojekti ainulaadseks, tagades selle erilisuse. Font Groupi tooted pälvinud mitmeid mainekaid disainiauhindu.

Fontini hinnakiri (pdf)

Fontini tooteid on võimalik soetada Silmani Elektri AS esindustest Tallinnas, Tartus ja Riias.

Tehtud tööd

Kõltsu Mõis

Vaata lähemalt

Keila-Joa loss Schloss Fall

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.