850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Seinavalgustid: pinnapealne paigaldus

Seinale paigaldatavate valgustitega saab interjööris luua meeleolu. Seda tüüpi valgustite kaudvalgus muudab ruumi avaramaks tänu seinast või laest tagasipeegelduvale valgusele. Vahel on need ka funktsionaalsed ehk määratud teatud ülesandeid täitma, nagu seda on piltide ja maalide valgustus, turvavalgustus jne.

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Volvo Trucks Tallinn

Vaata lähemalt

Kungla tee residents

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.