850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Lira Lighting

Poola ettevõtte Lira Lighting on asutatud 1983. aastal. Siis alustati valgustite professionaalset projekteerimist, tootmist ja tarnimist erinevatele projektidele, kuna sageli oli tarvis individuaalseid ja kohandatud lahendusi.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Lira Lightingu tootevalik hõlmab nii välis- kui sisevalgusteid mitte ainult suurtele avalikele asutustele nagu hotellid, kaubanduskeskused, muuseumid ja büroohooned, vaid ka piisavat valikut valgusteid restoranidele, butiikidele ja eraklientidele.

Lira Lighting on üks parimatest ja professionaalsematest ettevõtetest Poola turul. Alates 2015 aastast omavad nad ka fotomeetrilist laborit oma toodangu mõõdistuste tarbeks.

Kui soovite oma valgusteid kohandada rakendatud projekti nõuetele, soovite olemasoleva valgusti kujundust muuta või siis luua täiesti uue valgustite sarja, on see võimalik Lira Lightingu ja Silmani Elekter AS abiga.

Eritellimusel valmistatud valgustite protsess algab kliendi ideest. Edasi kogume teavet selle kohta, kuidas valgusti peab välja nägema ja millist funktsiooni täitma.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.