850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

DALI valgusjuhtimine

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

DALI (Digital Addressable Lighting Interface) on tänapäeval väga laialt kasutatav digitaalne valgusjuhtimine. Süsteemis saab aadresseerida kuni 64 liiteseadet, jagada need 16-sse gruppi ning salvestada kuni 16 erinevat valgusteemat.

DALI signaali edastamiseks kasutatakse valgustite toitekaablis kahte lisasoont. Kaabeldusel on lubatud nii läbijooksud kui hargnemised (ei tohi ühendada suletud ringi). DALI valgusjuhtimist saab kasutada nii väiksemates süsteemides mõne üksiku valgustiga kui ka suuremates installatsioonides, kus ühtse süsteemina töötavad mitu DALI kontrollerit.

DALI valgusjuhtimisel saab kasutada lüliteid valgustuse käsitsi lülitamiseks ja reguleerimiseks, liikumis- ja kohalolekuandureid valgustuse juhtimiseks vastavalt ruumis viibimisele ning kasutada valgusandureid ruumis konstantse valguse hoidmiseks (akendest tuleva päikesevalguse puhul vähendatakse valgustite nivoosid, et hoida valgustase ruumis ühtlasena).

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Disainmast Soorebane

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Haabersti Jäähall

Vaata lähemalt

Tõrva keskväljak

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.