850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

LEDVANCE

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

LEDVANCE on juhtiv ülemaailmne uuenduslike valgustustoodete ja terviklike valgustuslahenduste ettevõte. Firma kasvas välja OSRAM-i valgustustoodete ettevõttest ning ühendab traditsioonilise üldvalgustuse moodsa ning tulevikku vaatava tehnoloogiaga. LED viitab nende peamisele tegevusvaldkonnale ja tagab kvaliteedi, mis põhineb üle 100-aastasel kogemusel. LEDVANCE võib küll olla uus ettevõte, kuid meeskond on sama mis OSRAM-is.

LEDVANCE® LED-valgustid sobivad igasse kasutuskohta. Kõiki LEDVANCE® LED-valgusteid iseloomustab iga tootesarja puhul läbival ühesugune moodne disain. Valgustid vastavad kõikidele asjakohastele standarditele ja eeskirjadele, neil on olemas kõik vajalikud sertifikaadid ja tunnistused (CE, CB, TÜV). Valgustid on eranditult varustatud kvaliteetsete LED-moodulitega, mis kuuluvad kõrgeimatesse energiatõhususe klassidesse (A, A+ ja A++)

Uuendatud Ledvance lampide sortiment suudab kliendile pakkuda parima võimaliku lahenduse. Valida saab erinevate tehniliste omaduste, kasutusvõimaluste ja kuju vahel.

Ledvance LED lambid on müügil kõikides juhtivates ehituskauplustes ning AS Silmani Elekter müügikontorites.

Tehtud tööd

Disainmast Soorebane

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.