850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Plafoonvalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Plafoonvalgustid on vastu lage või seinale paigaldatavad suhteliselt lamedad valgustid. Need võivad olla erineva kuju, suuruse ja materjalikäsitlusega. Ühiseks nimetajaks seda tüüpi valgustitel on kas plastist või klaasist matt või kirgas kuppel ning ühtlane valgusjaotus.

Plafoonvalgusti kaitseaste võib olla IP20, mis on sobiv normaalsetesse ruumidesse, kuid ka kõrgem IP44 kuni IP67, mis on mõeldud niisketesse ja tolmustesse ruumidesse.

Dekoratiivseid plafoonvalgusteid paigaldatakse ka esinduslikesse ruumidesse, eriti madalate lagedega ruumidesse, kus puudub valgustite süvistamiseks või riputamiseks võimalus.

Plafoonvalgusteid kasutatakse laialdaselt korterelamute sissekäikutes, katusealustes, panipaikades ja tehnilistes ruumides. Vastavalt standarditele ei ole enamuses siseruumides kõrgendatud kaitseaste plafoonidele nõutav. Vaatamata sellele soovitame siiski kasutatud kõrgendatud kaitseastmega plafoone trepikodades, katusealustes ja tehnilistes ruumides eelkõige sisemise määrdumise ja putukate pärast.

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.