850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Tehtud tööd

Koostöö Silmani valgustusdisaini tipptegijatega on konstruktiivne, konteksti arvestav ja protsessina nauditav. Välisruumi projekteerimine on rätsepatöö. Mõtestatud välisvalgustus on selle töö lahutamatu ja aina kõrgemalt hinnatud osa, sest asume põhjapoolkeral, kus aastaringis on õues viibime üsna hämaras ja rusuv. Seoses kliimamuutustega see süveneb, sest püsivat ja valgust peegeldavat lund jääb aina vähemaks, mille tulemusel aina rohkem loomulikku valgust sumbub. See mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist. Meil on hea meel, et Silmani Elektri eksperdid on meid valgustusdisaini osas koolitanud ja suunanud ning seda kontseptsioonist kuni põhjaliku ehitusliku ehitusprojekti valmimiseni.

Edgar Kaare, Maastikuarhitekt-ekspert 8

Oma 30 aastase tegutsemisaja jooksul oleme koostöös oma klientidega, sisekujundajatega ja arhitektidega teostanud üle 700 eriprojekti, mille hulka kuuluvad eramud, korterelamud, avalikud hooned, spordihooned ja –väljakud, tööstushooned, pargid, infrastruktuuri rajatised, jpm.

Nende aastate jooksul oleme pakkunud oma klientidele kvaliteetset ja terviklikku teenust, leidmaks antud oludesse sobivaima lahenduse meie poolt maaletoodavatest elektrimaterjalidest ja valgustitest.

Meil on olnud võimalus kaasa lüüa põnevates ja ainulaadsetes projektides, mis on pälvinud nii arhitektuuripreemiaid kui ka üleüldist tunnustust ning mille üle on ka meil põhjust uhkust tunda.

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.