850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Termokahanevad kaablitarvikud

Termokahanevate torudega taastatakse kaablite või juhtmete väline isolatsioon, isoleeritakse ja hermetiseeritakse mehaaniliste- või pressklemmide jätku- ning siirdeühendused. Kasutatakse põhikomponendina jätkumuhvide koostamisel. Termokahanevad torud on UV-kindlad, taluvad erinevaid ilmastikuolusid ning sobivad kasutamiseks pinnases.

Termokahanevad torud on õhukese, keskmise või paksu seinaga ning kas liimiga või liimita versioonid. Liimiga versioonid nakkuvad hästi kõikide enamlevinud plastide ja metallidega.

Termokahanevate torude kuumutamisel hakkab nende diameeter vähenema ja sõltuvalt termokahanevate torude tüübist toimub vähenemine suhtega  2:1, 3:1, 4:1 või 6:1 ehk siis toru läbimõõt väheneb kuumutamisel 2-6 korda.

Termokahanevate sõrmikutega hermetiseeritakse mitmesooneliste kaablite otsamuhvid. Termokahanevate remondimuhvidega saab kiiresti parandada polümeerisolatsiooniga juhtmeid ja kaablimantleid taastamaks kaablite mehaaniline ja elektriline terviklikkus

Termokahanevate torude kuumutamiseks sobib kõige paremini temperatuuriregulaatoriga kuumaõhuföön, kuid kasutada võib ka spetsiaalse otsikuga propaanpõleteid või tavalist välgumihklit.

Oma ladudes hoiame laia valikut erinevate mõõtude ja värvidega termokahanevaid torusid, sõrmikuid ja remondimuhve.

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.