850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

ELEMATIC

Elematic kuulub alates 1998. aastast USA Illinoisi osariigis asutatud ITW gruppi.  Elematic toodab lisatarvikuid kaabeldussüsteemidele ning kinnitusvahendeid.  Elematicu kaablisidemete tehas asub Itaalias, termokahanevate torude tehas Poolas.

Põhilised tooterühmad Elematicus on kaablisidemed, termokahanevad torud ning kinnitusvahendid

Elematicu tööd iseloomustab keskendumine kindlatele toodetele ja nende kvaliteedile. Kõik kvaliteetsed tooted on ka sertifitseeritud.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Kaablisidemete valikus on tavalised, UV-kindlad, värvilised, taasavatavad, märkeplaadiga ja kuumakindlad kaablisidemed. Lisaks neile on tootevalikus erinevad kinnitused kaablisidemetele.

Uudistootena tõi Elematic turule topelt metallhambaga varustatud kaablisidemed, mis tagavad teistest tugevama mehaanilise vastupidavuse ja töötavad hästi ka madalamatel temperatuuridel. 2-lock kaablisidemed ja nende tootmisprotsess on patenteeritud..

Elematicu termokahanevate torude valik katab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Sortimendis on nii õhema kui paksema seinaga torud, lisaks suur valik liimiga termokahanevaid torusid.

Elematicu tooteid on võimalik osta Ehituse ABC ja Espaki kauplustest. Lisaks AS Silmani Elekter Tallinna ja Tartu kontoritest.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.