850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

SAAS Instruments

Soome ettevõte SAAS Instruments, asutatud 1978. aastal, on sellest ajast alates aidanud oma klientidel avastada valgustuse täiesti uut tähendust. Nende viimase aja tunnuslause “Protecting Darkness” peegeldab suurepäraselt SAASi meeskonna filosoofiat valgusest ja pimedusest.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

SAAS Instrumentsi jaoks on valgus looduse kallihinnaline kingitus ja heaolu allikas, ning nad mõistavad suurepäraselt valguse poeesiat. Juba viimased 40 aastat on SAASi toodete ja tehnoloogia eesmärgiks olnud energiatõhusus. Ettevõtte disaini aluseks on pikaealisus ja ajatus. Välditakse trende ja ühekordset tarbimist ning püütakse maksimeerida toodete eluiga, disainides neid nii, et kõik valgustite komponendid oleksid asendatavad.

SAAS Instrumentsi disainvalgustite kollektsioon paikneb kunsti ja valguse piiril. Need valgustid on loodud koostöös tuntud Põhjamaade disaineritega spetsiaalselt Saas Instrumentsi jaoks.

Tehtud tööd

Vesilennuki korterid

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.