850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Haupa

Saksa pereettevõtte Haupa lõi Hans-Udo Paas 1961. aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetseid tööriistu, mis vastaksid kõikidele elektrikaubanduse nõuetele.

Traditsioonide ja edusammude kombinatsioon on olnud Haupa järjepideva ja stabiilse laienemisstrateegia alus. Haupa igapäevane eesmärk on luua kvaliteetseid tooteid, mis suurendavad klientide tootlikkust ja konkurentsivõimet.

Haupa väljatöötatud tööriistade filosoofiaks on usaldusväärsus, kõrge kvaliteet ja kasutamismugavus, unustamata seejuures ka tootedisaini.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Tõelise kvaliteedistandardi lisamiseks otsustas HAUPA kvaliteedijuhtimise osakond juba väga varakult taotleda ISO 9002 (praegu DIN EN ISO 9001) sertifikaati, mis kontrollib ja katab kõiki sisemisi töö- ja seireprotseduure.

Haupa tööriistade valik hõlmab vahemikku alates märkepliiatsist kuni tõsiste hüdrauliliste akutööriistadeni välja.

Haupa jagab oma tootevaliku kolme põhirühma:

Kaablitega seonduv

Sellesse rühma kuuluvad kaablilõikajad, tangid, käärid, isolatsioonikoorijad juhtmetelt ja kaablitelt (ka kõrgepinge-kaablitelt), hülsi-ja kingapressid, hüdraulilised käsi- ja akutööriistad kaablite lõikamiseks ja kingade pressimiseks, kaablite tõmbetrossid ja süsteemid, termokahanevad tooted, otsahülsid, jätkuhülsid, kaablikingad, kaablisidemed, kinnitusklambrid ja läbiviigud.

Töö pinge all (1000V)

Selle rühma moodustavad kruvikeerajad, näpitsad, lõiketangid, padrunvõtmed, dünamomeetrilised võtmed ning erinevad kaitsevahendid.

Baastööriistad

Sellesse rühma kuuluvad kruvikeerajad, näpitsad, tangid, mutrivõtmed, kilbivõtmed, tasku-ja pealambid, freesid, puurid, tööriista kohvrid ja –kotid ja kõikvõimalikud keemiatooted.

Oma müügikontorite ladudes hoiame laia valikut Haupa tooteid. Meie laost puuduolevate kaupade tarneajad on lühikesed, kuna Haupast saabuvad meile iganädalased tarned ning Haupa keskladu on väga hea varustatusega.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.