850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

IP44.de

IP44.de on välisvalgusteid tootev Saksa perefirma, mis sai alguse rohkem kui 25 aastat tagasi, kui nad pidasid Rheda-Wiedenbrück-is valgustustite kauplust. Firma asutajaks on Bernd Schmalhorst, kes on ettevõttes tegev tänaseni.

Kõik sai alguse küsimusest: miks ei peaks välisvalgustid olema esteetiliselt vähemalt sama meeldiva välimusega kui sisevalgustid?

Kogu tootevaliku leiab tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

IP44.de asutamise hetkest alates on muutumatuna püsinud nende keskendumine tippkvaliteediga disainile. Samuti pole ajad kõigutanud põhilist veendumust, et iga koht väärib suurepärast valgust.

Lisaks meeldivale välimusele ja atraktiivsele valgustusele paistavad IP44.de valgustid silma ka suure hulga funktsionaalsete omadustega. Paljude muude heade omaduste seas tasub märkida kahte erilist: need valgustid ei pimesta ja on projekteeritud vastupidavaks kõigile äärmuslikele ilmastikutingimustele, olgu see siis päike, külm, niiskus või tuul.

Nimi „IP44“ tuleneb väljakujunenud tööstusstandardist. Nimetus vihjab asjaolule, et valgusti on vastupidav ja sobib kasutamiseks välistingimustes.

Algusest peale on võetud eesmärgiks olla standarditest üle pindadega, mis on ühtaegu nii esteetilised kui vastupidavad, ja hävimatute materjalidega nagu klaas, roostevaba teras ja alumiiniumvalu.

Ranged standardid on seatud ka valgustite elektroonilistele komponentidele, millede puhul on kasutatud ettevõttesisest uuenduslikku ja erakordselt tõhusat ning vastupidavat IvyLight LED-tehnoloogiat.

Põhilised tooterühmad IP44.de välisvalgustite valikus on:
• seinavalgustid;
• laevalgustid;
• kaasaskantavad valgustid;
• postvalgustid;
• maavalgustid;
• maasse torgatavad valgustid;
• IP44.de Connect, Plug&Play süsteem.

IP44.de valgustite disain on ajatu. Seetõttu sulanduvad need ideaalselt keskkonnaga nii maal asuvates erineva stiiliga eramutes kui linnarajoonides.

Pole kahtlust, et ka eksperdid armastavad IP44.de disainilahendusi. Good Design, iF-Award, Red Dot Award, Design Plus, Iconic Award ja German Design Price on vaid mõned auhinnad, mille eksperdid on IP44.de lahendusi kasutades pälvinud.

Nende valgusteid on kasutatud paljudes erakordselt kaunites kohtades mitte ainult Euroopas, vaid ka USA-s ja Aasias.

Kui küsida, mis eristab IP44.de valgusteid teistest auväärsetest välisvalgustite kollektsioonidest, viitab vastus tavaliselt erakordselt esteetilise väljanägemise ja täiusliku funktsionaalsuse kombinatsioonile.

IP44.de tooteid saab tellida ja osta Silmani Elekter AS esindustest.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.