850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

ASA Plastici

1975. aastal asutatud Itaalia firma ASA i on alati teinud koostööd mööblitööstuse tähtsamate nimedega, kavandades ja tootes erinevaid aksessuaare mööblitööstuste jaoks nagu rattad, kaabli väljaviigud, väljatõmmatavad riiulid, sahtlid, kaablisidujad, klaviatuuride hoidjad, kuvarihoidjad jne.

AS Silmani Elekter esindab Eestis ja Lätis kõiki ASA töölaudadesse, köögi tasapindadesse ning mööblisse intergreerimiseks sobivaid vooluvõtu ja multimeedia tooteid.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

ASA põhimõtteks on, et tooted peavad olema kasulikud ja funktsionaalsed, ainult esteetilisest välimusest tänapäeval enam ei piisa.

Uute tehnoloogiate kaasamine konkreetsete kogemuste kindlale alusele on võimaldanud ASA-l pakkuda lahendusi, mis on hädavajalikud disainilahendusega mööblisektoris üha nõutavama kvaliteedi kasvu jaoks.

Tehnoloogia ja teadusuuringute kõrge sisu, põhjalikud teadmised uusimatest suundumustest tööstusdisainilahendustes, pidev ja õigeaegne turudünaamika jälgimine on kõik tegurid, mis võimaldavad ASA-l jätkuvalt kasvada.

ASA toodetega saab tutvuda meie esindustes Tallinnas, Tartus ja Riias.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.