850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Martinelli Luce

Martinelli Luce on üle 60 aastase ajalooga Itaalia disainvalgustite tootja. Nende aastate vältel on Martinelli Luce tegevust suunanud investeeringud materjalidesse ja tootmistehnoloogiasse, vormide olulisuse otsingud, looduse kui inspiratsiooniallika avastamine, eksperimenteerimine ja innovatsioon.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Oma valgustite vormide loomises ja kujunduse osas on inspiratsiooni ammutatud looduse innovaatilisusest. Aastate vältel on üritatud edasi anda looduse parimaid nüansse, korrapärasust, samas välja tuues imelist naturaalse valguse graatsilisust.

Põhilised disainvalgustite tooterühmad Martinelli Luce valikus on:

  • laualambid;
  • seinalambid;
  • rippvalgustid;
  • põrandavalgustus;
  • laevalgustus;
  • siinid/siinivalgustus.

Martinelli Luce niiöelda kroonjuveeliks on nende valgusti Cobra, mis on toodetud ja disainitud 1969. aastal. Selle geomeetrilisus ja pilkupüüdev välimus ütleb rohkem kui tuhat sõna ja iseloomustab suurepäraselt Martinelli Luce tootmises olevaid disainvalgusteid. 

Martinelli Luce tootevalikuga saab tutvuda ja valgusteid soetada Silmani Elekter AS esindustes Tallinnas, Tartus ja Riias.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.