850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

serien.lighting

Serien.lightigu asutasid Jean-Marc da Costa ja Manfred Wolf 1983. aastal. Ettevõte tegutseb Saksamaal, tänasel päeval arendatakse ja toodetakse nii patenteeritud mudeleid kui ka teiste disainerite töid.

Serien.lightingu valgustid on arhitektuurile orienteeritud elemendid, millel on kõrge käsitöö tase ja sellest tulenevalt on tooted disainitud iga väiksemgi detailini.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Serien.lightingu disainerite jaoks tähendab valgustus enamat kui lihtsalt päevavalguse asendamist. Valgustamine on nende jaoks loominguline tegevus.

Kasutatavad materjalid (puhutud klaas, alumiinium, roostevaba teras, keraamiline vaht) on kooskõlas sellega, mida iga valgusti peaks saavutama: rõhutama ja muutma atmosfääri või rõhutama konkreetseid alasid. Valgusteid kujundatakse pidevalt ümber, et need oleksid kooskõlas valgusallikate uute arengutega.

Põhilised tooterühmad serien.lightingu valgustite valikus on:

  • laevalgustid;
  • rippvalgustid;
  • seinavalgustid;
  • põrandavalgustid;
  • lauavalgustid.

Serien.lightingu valikus leidub vormilt nii lihtsaid, minimalistlikke kui ka huvitavaid ja mängulisi valgusteid. Kõik need pakuvad suurt avastamise rõõmu ja suurepäraseid valguslahendusi.

Nende valgustid on leidnud kasutust eramutes, kontorihoonetes, muuseumides, restoranides, baarides, hotellides, avalikes hoonetes ja kauplustes.

Serien.lightingu mõnede näidistega saab tutvuda Silmani Elekter AS Tallinna esinduses, kõiki valgusteid on võimalik tellida meie Tallinna, Tartu ja Riia esindustest.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.