850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Lumenpulse

Kogu tootevaliku leiate tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

2006. aastal Kanadas Montrealis asutatud Lumenpulse projekteerib, arendab, toodab ja müüb laias valikus kõrgete efektiivsusnäitajatega ja säästlike LED-valgusteid ning prožektoreid era- ja äriklientidele, omavalitsustele ning tööstussektorile.

Kui teistel LED-valgustite tootjatel on juured kas elektroonikas või traditsioonilises valgustuses, on Lumenpulse tugevus tööstusdisaini ja elektroonika oskuslikus kombineerimises. See oskusteave on võimaldanud ettevõttel konkurentidega võrreldes teha kiiremini uuendusi ning pakkuda rohkem võimalusi jätkusuutlikuks sise- ja välisvalgustuseks.

Lumenpulse tooted kehastavad disainifilosoofiat, mis arvestab valgustusspetsialistide eesmärkide ja lõppkasutaja vajadustega. Ettevõte kujundab ja toodab vastupidavaid ja suure jõudlusega valgusteid.

Lumenpulse pakub oma valgustitele laias valikus erinevaid optikaid, värve, tarvikuid ja pinnaviimistlusi, mis võimaldab disaineritel lahendada erinevaid valgustusprobleeme alates väikestest kontorisisustustest kuni suurte sildade, monumentide ja staadionite väljavalgustamiseni.

Lisaks kuulub Lumenpulse tootevalikusse ka lai valik valgustuse juhtimisseadmeid.

2012. aastal sai ettevõte Lumenbeam LBX disaini eest maineka Red Dot auhinna. Teiste hiljutiste tunnustuste hulka kuuluvad LFI innovatsiooniauhind, kaks järgmise põlvkonna valgustite auhinda ja mitu ajakirja Architectural SSL PIA auhinda. Lumenpulse tunnistati 2011. aastal ka Profiti ajakirja Hot 50 tipptasemel uue kasvu ettevõtteks.

Eestis oleme Lumenpulse valgusteid kasutatud Tammsaare pargi, Keila Joa ja Tartu Kaarsilla projektides.

Tehtud tööd

Keila joa valgustus

Vaata lähemalt

Tartu Kaarsild

Vaata lähemalt

Tammsaare park

Vaata lähemalt

Tõrva keskväljak

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.