850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

AEC Illuminazione

Itaalia ettevõtja Cino Cini asutas 1957. aastal ettevõtte AEC Illuminazione, mis hakkas tootma sisevalgustust tööstuslikuks ja kaubanduslikuks otstarbeks ning välisvalgustust era- ja avalikesse aedadesse.

1982. aastal suunati põhilised investeeringuid tänavavalgustuseadmete tootmisesse ning alustati edukalt avalike hangete osalemisel tänavavalgustuse turul.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

2006. aastal viis AEC teadus- ja arendusosakond läbi esimesed uuringud LED-valgustite projekteerimisel. Ettevõte teostas Itaalia maanteeameti “Autostrade per l’Italia” esimesi tarneid, asendades osa olemasolevatest kõrgrõhulampidega valgustitest tõhusamate LED-valgustite vastu.

2014. aasta oli ettevõtte jaoks otsustav. Aprillis võideti Milano linna suur valgustihange, kuhu tarniti 100 000 ITALO valgustit . Suutlikus lühikese ajaga nii suur kogus valgusteid toota näitas meeskonna võimekust võtta vastu uusi hämmastavaid väljakutseid.

2015. aastal jätkati edukalt tänavavalgustuse hangetel ka teistes omavalitsustes ja riikides. Torinos võideti 45 000 valgustiga hange, Brescias üle 16 000 ja Bergamos üle 15 000 valgustiga hange. Olso, Helsingi, Kopenhaageni, Berliini, Aucklandi ja Göteborgi omavalitsused valisid AEC Illuminazione oma tänavalgustuse renoveerimise partneriks.

2018. aastal võitis AEC Illuminazione tänavavalgusti STYLO maineka rahvusvahelise kvaliteedimärgi RED DOT DESIGN AWARD, mis on üks suurimaid ja olulisemaid disainiauhindu maailmas.

Hetkel töötab AEC Illuminazione tehases üle 200 inimese, ettevõttel on üle maailma 18 müügiesindust ning 44 koostööpartnerit, teiste hulgas ka AS Silmani Elekter.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.