850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

SYLVANIA

Sylvania on enam kui sajandivanuse kogemusega lampide ja valgustite alal üks juhtivamaid tarbijatele mõeldud professionaalsete ja arhitektuuriliste valgustuslahenduste pakkujaid.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

Sylvania on Feilo Sylvania Groupi juhtiv kaubamärk, mille peakontor asub Ungaris Budapestis ning innovatsiooni- ja lahendustekeskused 25 riigis üle maailma. Feilo Sylvania kontsern kuulub lõppkokkuvõttes 1984. aastal asutatud Hiina esimesele aktsiaseltsile Shanghai Feilo Acoustics Co. Ltd-le.

Sylvania tooteid ja lahendusi kasutatakse paljudes rakendustes, muuhulgas logistika- ja tööstus-, kontori-, jaemüügi-, hotellindus-, muuseumi- ja galerii-, haridus- ning elamu- ja tarbijakaitsevaldkonnas. 

Concord Lumiance valgustid toodetakse Belgias, Saksamaal, Prantsusmaal ja Suurbritannias. Need tippkeskused on Sylvania edu aluseks, tagades, et uuenduslik disain, arendus ja tootmine on kooskõlas turu pideva arengu ja nõutava kvaliteediga.

Tehtud tööd

Trinidad Wiseman OÜ kontor

Vaata lähemalt

Tallink Tennisekeskus

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.