850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Meka – Unipro

Soome pereettevõte Meka Pro Oy asutati 1953 aastal. Firma on spetsialiseerunud kvaliteetsete kaablisüsteemide ja kaablite haldamise tootmisele ja turustamisele. Meka tootevalikusse kuuluvad tsingitud terasest kaabliredelid ja kaablirennid, valgustussiinid ja alumiiniumist kaablikarbikud, kaabliredelid ning pistikupesadepostid. Valgustussiine turustatakse Unipro kaubamärgi all.

Meka Pro Oy on üks juhtivaid Põhjamaade kaablisüsteemide tootjaid. Tehase tootmisüksus ja peakontor asuvad Oulus, müügiesindused Vantaas ning Turus. Lisaks koduturule Soomes on Meka tooted esindatud Baltimaades, Rootsis  ja Venemaal.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

MEKA tooted on ette nähtud keerukateks tööstus- ja elektrijaamade projektideks. Toodete eluiga on pikk tänu nende modulaarsusele, mis võimaldab neid kohandada ja taaskasutada.

Projekteerimisel kasutatakse uusimaid tarkvaralisi lahendusi ja FEM tugevuse arvutamise tarkvara. Tooteid katsetatakse peamiselt oma oma katselaboris. Toodete kõrge kvaliteedi tagamiseks viiakse vajadusel katseid läbi ka välistes katserajatistes.

Meka tugevusteks on kõrge kompetents tootearenduses, tööstuse moodsaim tootmistehnoloogia, kõrge kvaliteet, tõhusad logistikatoimingud ja kliendikesksus.

Meka meeskonna üks peamisi väärtusi on keskkond. Ettevõtte keskkonnaaspektide juhtimine põhineb ettevõtte tegevuse, toodete ja teenuste keskkonnamõjude teadvustamisel. Ettevõttes püütakse pidevalt oma keskkonnakaitse taset parandada. Tehase pakendid on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Tagamaks, et nende turustatavate toodete pakendeid taaskasutatakse, on Meka ka Soome Pakendite Ümbertöötlemise Ringi OÜ (PYR) liige.

Meka toodete tarneajad on lühikesed ja osalist valikut hoiame oma ladudes nii Tallinnas kui Tartus.

Tehtud tööd

Noto PRO viimistlussalong Riias

Vaata lähemalt

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.