850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Casambi

Soome firma Casambi asutasid Timo Pakkala ja Elena Lehtimäki 2011. aasta suvel kindlalt uskudes, et nutitelefonid ja traadita tehnoloogia võimaldavad põhjalikult muuta meie ümbritsevate igapäevaste objektidega suhtlemise viise. Timo ja Elena olid pikka aega loonud uuenduslikke tarkvaralahendusi nii Nokias kui erinevates idufirmades.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Casambi väljatöötatud Bluetooth Low Energy lahendus põhineb kaasaegsel tipptehnoloogial, mis töötab kõikides kaasaegsetes nutitelefonides, tahvelarvutites ja isegi nutikellades. See on ainus tulevikukindel ja väikese energiatarbega raadiotehnoloogia maailmas.

Bluetooth Low Energy töötati välja Nokia teaduskeskuses, kus töötasid nii Timo kui Elena. Seetõttu oli Casambi ainulaadne eelis juba varakult Bluetooth Low Energy potentsiaali realiseerimisel. Casambi alustas lahenduse väljatöötamist enne, kui turul oli ühtegi madala energiatarbega Bluetoothi seadet.

Nüüdseks on maailmas juba üle 300 tootja kes pakuvad Casambi põhist valgustuse juhtimislahendust.

Casambi rakendus on lihtsasti käsitletav ning see ongi loodud eriliste tehniliste teadmisteta kasutajate jaoks. Seda saab kasutada korterite, eramute ning ka ühiskondlikute hoonete valgustusjuhtimiseks. Rakenduse tavapäraseks tööks pole interneti ühendus vajalik, see on vajalik kasutajaliidese konfiguratsioonide saatmiseks või tagasisaamiseks pilveteenuse keskkonnast.

Casambi kasutajaliides pakub kasutajale suuri valikuvõimalusi seadistamaks oma valgustus vastavalt individuaalsetele vajadustele. Lisaks nutiseadmete rakendusele saab süsteemi integreerida tavalisi lüliteid, liikumisandureid ning Casambi stseenilüliteid.

Casambi toodetega ühildatud valgusteid saab lülitada ja juhtida ka tavaliste lülitite abil, ilma Casambi rakendust kasutamata. Tooteid saab hõlpsasti integreerida LED-draiverite, LED-lampide või LED-ribade juurde.

Casambi tooteid koos tehnilise konsultatsiooniga on võimalik näha ja osta AS Silmani Elekter kontoritest Tallinnas, Tartus ja Riias.

Tehtud tööd

Noto PRO viimistlussalong Riias

Vaata lähemalt

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Haapsalu piiskoplinnus

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.