850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Kopos Kolin

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Tšehhi tootja KOPOS KOLIN a.s. on tootmisega tegelenud juba üle 90 aasta ja tehas toodab praegu rohkem kui 5000 toodet. KOPOS KOLIN a.s. töötab rohkem kui 400 inimest ja 11-s ettevõtte tütarettevõtetes 170 inimest.

Ettevõte on saanud ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadi ning Tšehhi kvaliteedi ja ohutu ettevõtte sertifikaate.

Tehase toodete hulka kuuluvad harukarbid, kaabli-jaseadmekarbikud, parapetikarbikud, torud, topeltseinaga kaitsetorud, poolitatavad kaablikaitsetorud ja kaablite juhtimissüsteemid. Ettevõte toodab ka keskkonnasõbralikke tooteid, näiteks halogeenivabadest ja pliivabast materjalist plasttooteid.

Kasvav turunõudlus Tšehhi-s ja kogu maailmas on tehast motiveerinud laiendama oma tegevust teistesse riikidesse. KOPOS-e tooted toodetakse nüüd ka Ukrainas Zhitomiri piirkonna kahes kohas. Ettevõte arendab ka välismaist äritegevust ja konsolideerib oma turupositsiooni teistes maailma osades, nagu Leedu, Läti, Eesti, Taani, Prantsusmaa, Beneluxi, Suurbritannia, Rootsi, Norra või Araabia Ühendemiraatides.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.