850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

MDT technologies

Engelskircheni uuenduslikud KNX tooted.

MDT technologies on üks juhtivaid KNX toodete tootjaid Saksamaal, ettevõtte innovaatilist lähenemist nende toodete vallas on 2016/2017 ja 2018 aastatel tunnustatud kõrgetasemeliste tehnoloogiaauhindadega.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

Parim hinna ja kvaliteedi suhe, kasutajakeskne mõtteviis ning tihe ja tulemuslik koostöö klientide ja töötajatega on MDT peamised märksõnad.

Rohkem kui 10 aastat täidetakse edukalt kvaliteedijuhtimissüsteemi nõudeid ja on ametlikult sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001: 2015. DIN EN ISO 9001: 2015 on kvaliteedijuhtimisel kõige laialdasemalt kasutatav riiklik ja rahvusvaheline standard. See on MDT pideva arengu ja kvaliteedistandardi alus.

Rohkem kui 25-aastane kogemus elektroonikaseadmete väljatöötamisel ja tootmisel tagab kindla kvaliteedi. Kõik tooted on toodetud ja testitud kõige kaasaegsemate automaatsete komplekteerimisliinidega. MDT pakub kõigile oma KNX toodetele 3-aastast garantiid.

MDT pakub laias valikus toiteplokke, binaarsisendeid, lülitus-, ruloo-, kütteaktuaatoreid, lüliteid, liikumis- ja kohalolekuandureid ning palju muud. MDT toodete lisafunktsioonid pakuvad kasutajale täiendavat eelist. MDT pidev tootearendus tagab klientidele parimad võimalikud ja uuenduslikud tooted.

MDT tugineb KNX-le, mis on maailma ainus tootja sõltumatu kodu- ja hooneautomaatika standard. Pakume arukaid ja tulevikukindlaid lahendusi elektrikutele, planeerijatele, süsteemiintegraatoritele, arhitektidele ja lõpptarbijatele. Tänapäeval on mugavus, ohutus ja säästlikkus era- ja funktsionaalsetes hoonetes olulised nõuded. MDT pakub oma uuendusliku hooneautomaatika tehnoloogiaga selleks parimaid tingimusi.

MDT tootevalikuga saab tutvuda ja seda osta AS Silmani Elekter kontoritest Tallinnas, Tartus ja Riias. 

Tehtud tööd

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.