850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

GGK GmbH & Co. KG

GGK on Saksamaa juhtiv tippkvaliteediga juhtme- ja kaablikarbikute tootja, mis on välja arendanud võimsa müügiorganisatsiooni üle kogu Euroopa. GGK on turuliider nii Saksamaal, Austrias kui ka Prantsusmaal just DIY (Do It Yorself) ehituspoodide sektoris.

Olles ise ka PVC graanulite tootjaks, mida kasutatakse PVC kaablikarbikute tootmiseks, omab GGK kontrolli kogu tootmisprotsessi vältel, tagamaks karbikutele kindla kvaliteedi ning väga konkurentsivõimelise hinna.

Põhilised tooterühmad GGK valikus ongi:

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele
  • teibiga juhtme- ja installatsioonikarbikud;
  • perforeeritud põhjaga installatsioonikarbikud;
  • süsteemikarbikud pistikupesade ja lülitite installatsiooniks;
  • kilbikarbikud.

GGK tooteportfelli iseloomustavad tulevikku suunatud lahendused ja kõrged kvaliteedistandardid kõigis valdkondades. GGK arendab pidevalt oma tooteid ja pakendeid dialoogis nii klientide kui planeerijate ja arhitektidega.

Kõik kaablikarbikud on esteetilise välimusega, mille tagavad puhastatav kaablikarbikute pind. Toodetel on alati ühesugune värv sõltumata erinevatest tootmispartiidest ning tootmisprotsessis on välistatud kõverate kaablikarbikute sattumine klientidele väljasaadetavatesse pakenditesse. Pärast uue RAL värvikoodiga PVC graanulite lisamist ekstrusiooni vormidesse lastakse alati ligemale kilomeeter karbiku profiili lihtsalt vormidest läbi. Seda ei pakendata ja see läheb kohe praaki, sest tootmisprotsessi alguses on kõige suurem risk saada kõveraid karbikuid. Odavtootjad sellist kulu endale ei luba ja kogu toodang läheb kohe pakenditesse ja klientidele.

Kaablikarbikute põhjad on kas varustatud kahepoolse teibiga või perforeeritud erinevate avadega, see aitab tagada kiire paigalduse. Lisaks pakendite triipkoodidele on ka iga üksik karbik märgistatud triipkoodiga.

Eraldi karbikute märgistus annab meie edasimüüjatest partneritele väga hea võimaluse neid tooteid ka üksikult oma klientidele pakkuda.

Kui võrrelda GGK tooteid odavate pakkujate toodetega, on vahe eelkõige selles, et odavtootjate karbikute pinnad on määrduvad ja mittepuhastatavad, erinevate partiide karbikute värv on väga kõikuv ning pakenditesse sattub hulgaliselt kõveraid karbikuid.

GGK tooteid on Eestis võimalik osta Ehituse ABC, Espaki, Bauhausi, Decora, Energo Veritase, Viljandi Elektrikaubanduse, Electrumi jpm väiksematest kauplustest, samuti meie Tallinna, Tartu ja Riia kontoritest.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.