850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

FENIX

Fenix on asutatud 1990. aastal Tšehhi Vabariigis. Ettevõttele kuuluvad mitmed tehased üle Euroopa, teiste riikide seas Slovakkias, Inglismaal, Prantsusmaal, Hispaanias, Norras ja Saksamaal.

Fenix pakub täielikku valikut elektrikütteks: küttematte, küttekaableid, küttefooliume, kiirgavaid paneele, otsese kuumutamisega konvektsioonküttekehi ja reguleerimissüsteeme kodu- ja tööstusrakenduste jaoks.

Kõik tooted leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Silmani Elekter pakub kogu Fenixi tootesortimenti:

 • ECOFLOOR ADSV  küttekaablid otseseks kütmiseks asetatakse otse põrandakatte alla betoonikihi sisse. Neid on lihtne paigaldada isegi keeruka kujuga pindadele. Küttekaablid sobivad kasutamiseks nii peamiste küttesüsteemidena kui ka süsteemides, mis pakuvad põranda täiendava mugavuse tagamiseks põrandakütet.
 • ECOFLOOR LDTS küttematid asetatakse otse põrandakatte alla õhukese betoonikihi sisse. Neid on lihtne paigaldada ja koos sobiva temperatuuri reguleerimisega on nende kasutamine ökonoomne. Need sobivad kasutamiseks nii peamiste küttesüsteemidena kui ka süsteemide jaoks, mis pakuvad põranda mugavuse tagamiseks põrandakütet.
 • ECOFLOOR AL MAT küttematid on ette nähtud kasutamiseks laminaadist ja puidust ujuvate põrandate all, mis on paigaldatud niisketesse piirkondadesse, näiteks vannitubades.
 • ECOFLOOR MAPSV, MADPSP JA PDSP välispinna jaoks mõeldud küttekaablite abil on võimalik kaitsta mis tahes läbisõidupiirkonda – kõnniteid, radu, ülesõidu kaldteid, treppe jne. Nendeks rakendusteks kasutatakse spetsiaalseid vastupidavaid küttekaableid, mille võimsus on 20-30 W / m.
 • ECOFLOOR ADPSV UV-kiirgusele vastupidava kaitseümbrisega küttekaablid on ette nähtud vihmaveerennide, katuseorgude ja katuste kaitseks lume ja jää eest.
 • ECOFLOOR ELSRN isereguleeruvad küttekaablid muudavad võimsust sõltuvalt ümbritsevast temperatuurist. Erinevalt takistuskaablitest saab neid lühendada mistahes pikkusele. Need on ette nähtud peamiselt torude, katuserennide ja vihmaveerennide kaitseks jää ja lume eest.
 • ECOFLOOR PFP termostaadiga varustatud küttekaabel sobib torude kaitsmiseks külmumise eest.
 • ECOFILM kiled on ette nähtud kasutamiseks kuivade konstruktsioonide põrandaküttena ujuvate põrandate all või täiendavate HEAT-PAK aluskatete abil PVC ja vaipade all.  Lisaks sobivad need peeglite soojendamiseks.
 • ECOSUN G laepaneelid kasutavad kiirgussoojenduse põhimõtet (nn infrapunaküte). Ainulaadne pinnaviimistlus ja temperatuuride ühtlane jaotus kogu paneeli pinna ulatuses tagab maksimaalse soojusenergia, vähendades samal ajal konvektsioonielemendi tööd miinimumini.
 • ECOSUN GS klaasist kiirgavad paneelides on ühendatud raamideta GR-paneelide elegantne disain ja ECOSUN G / E-paneelide mitmekülgsus. Need on saadaval ka trükitud kujundusega
 • ECOSUN E kiirguspaneelid on alternatiiv ECOSUN G klaaspaneelidele. ECOSUN E paneelide puhul asendatakse klaasist esipaneel pulbristatud plastikpritsiga.
 • ECOSUN U / U +, VT, Basic mitmekülgsed kiirguspaneelid on ette nähtud nii elamute kui ka mitteeluruumide jaoks, paigaldamiseks lagedele ja ripplagedele. Need sobivad peamiselt kontorite, kaupluste, korterite ja eramajade kütmiseks.
 • Ecosun K +  kiirgavad paneelid on ette nähtud eelistatavalt vertikaalseks paigaldamiseks. Need sobivad kirikute, kontorilaudade jne. pindade soojendamiseks.
 • ECOSUN NATURAL keraamilised kiirgavad paneelid imiteerivad ideaalselt loodusliku kivi välimust
 • ECOSUN GLASS PANELS. Klaas on materjalina väga esteetiline ja ajatu lisand mistahes siseruumides, seetõttu on see ette nähtud mitte ainult eramajade ja korterite kütmiseks, vaid ka mitmesuguste ametlike interjööride, saalide või moodsate kontorite kütmiseks.
 • MR MARBLE PANELS marmorist kiirgavad paneelid on ette nähtud vastuvõtualade ja saalide, aga ka vannitubade ja tüüpiliste elutubade soojendamiseks.

Küttekaablite reguleerimiseks pakume Eberle ja Fenixi termostaate. Valikus on tavalised õhu- ja põrandaanduriga termostaadid, lisaks digitaalsed ja wifi toel toimivad termostaadid.

Tänu pikki aastaid kestnud tootearendusele ja toodete mitmekordsele kontrollile tootmisprotsessis jääb Fenixi praagiprotsent alla 0,001 %. Ka pakub Fenix oma küttekaablitele ja küttemattidele 10 aastast tootegarantiid. Kui registreerida oma tooted tootja koduleheküljel ja järgida väljatoodud garantiitingimusi, on võimalik neile saada isegi eluaegne garantii:  http://warranty.fenixgroup.cz

Eestis on võimalik Fenixi tooteid osta Ehituse ABC, Espaki, K-Rauta, Bauhaus, Decora, Energo Veritase, Viljandi Elektrikaubanduse,Viru Elekter, SLO, Saare Agrovaru, Numitor, Electrumi ning paljudest teistest kauplustest üle kogu maa. Samuti meie Tallinna, Tartu ja Riia kontoritest.

Tehtud tööd

Kvartal- Tartu kaubanduskeskus

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.