850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Eberle

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Saksa ettevõtte Eberle Controls lõi Otto Eberle 1932. aastal. Euroopa esimesest spetsialiseerunud tööstusreleede tootjast kasvas kiiresti tööstus- ja bimetalltemperatuuriregulaatorite tootja. 1960-ndate aastate keskpaigas laiendas Eberle Controls oma tegevust ning hakkas arendama ja tootma ka elektroonikaseadmete ja kodumasinate releesid.

Tänapäeval kuulub Eberle Controls rahvusvahelisse Schneider Electric gruppi. Tänu sellele strateegilisele partnerlusele on Eberlel lisaks oma tootearendusele emaettevõtte kaudu juurdepääs ka rahvusvahelisele arengualasele oskusteabele. Eberle Controls on keskendunud intelligentsetele lahendustele temperatuuri- ja kliimakontrolli seadmete tootmisel.

Nürnbergis asuvas 8000m² tootmispinnaga tehases töötab üle 150 inimese. Kahes vahetuses toodetakse usaldusväärseid temeratuuriregulaatoreid, kliimakontrollereid ja teisi lülitusseadmeid. Samuti pakub Eberle Controls kliendispetsiifilisi OEM lahendusi. Tänu tootmise optimeerimisele on Eberle Controls ettevõte, mis suudab kohaneda kaasaegsete turuvajadustega.

Eberle Control tooteid on Eestis võimalik osta Ehituse ABC, Espaki, K-Rauta, Bauhausi, Decora, Energo Veritase, Viljandi Elektrikaubanduse, Viru Elektri, SLO, Saare Agrovaru, Numitori, Electrumi ning paljudest muudes kauplustest üle kogu maa. Samuti AS Silmani Elekter Tallinna, Tartu ja Riia kontoritest.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.