850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Modelec

MODELEC on Pratsusmaa disainpistikupesade ja -lülitite tootja. Pariisis asuv ettevõte on alates 1976. aastast end pidevalt täiendanud, et käia kaasas uusimate trendidega. Nende teadmised ühendavad vormi, funksiooni ja viimistluse, pakkudes disaine, mis sobivad reaalsete vajatustega.

MODELEC töötab tipptasemel materjalidega nagu näiteks messing, alumiinium, teras, puit ja keraamika. Iseloomulikud materjalid nagu Terrazo ja Soft Touch on samuti nende disainide keskmes. Töötlusest kuni viimistlemiseni vormitakse need toorained käsitööna.

Nad kujundavad puhtaid ja elegantseid disaine, mis sobituvad igasse ruumi. Saadaval on nii kitsamaid  kui ka  laiemaid plaate, mis  kohanduvad iga kliendi sooviga. Lisaks on saadaval palju funksioone, mida saab kombineerida vastavalt vajadusele.

Plaatidele saab ka vastavalt eelistustele  graveerida tekste, sümboleid  või illustratsioone, mis teeb lülitid ainulaadseks.

Tooted sobivad tavalistesse süvistoosidesse, mis teeb paigaldamise lihtsaks. ‘

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Hinnakirjad:

Modelec hinnakiri

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.