850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Nexia

Nexia on rahvusvaheline ettevõte, mis on valgustusturul tegutsenud 14 aastat. Ettevõtte tegevuse märksõnadeks on kogemus, kvaliteet, innovaatilisus, disain, entusiasm, paindlikkus.

Nexia disainib oma valgusteid järgides viimaseid arhitektuuritrende ja pöörates suurt tähelepanu tehnoloogilistele uuendustele.

Kõik tooted leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Nexia jaoks valgus on emotsioon. Ettevõtte missioon on luua innovaatilisi tooteid disainis ja tehnoloogias, et luua ruume, mis annavad edasi ainulaadseid elamusi.

Valguslahenduste loomisel on eesmärgiks tervislik valgus. Nexial toodete puhul on väga oluline visuaalne mugavus ja nutikas valgus, mis aitab paremini ning säästlikult töötada.

Nexias on valgustusspetsialistide meeskond, kes pakub tehnilist tuge, kujundamist ja vajadusel ka valgustuse kohandamist vastavalt kliendi soovile. Kõiki projekte käsitletakse pühendumusega.

Põhilised tooterühmad Nexia valikus on:

  • süvistatavad valgustid;
  • pinnapealsed valgustid;
  • seinavalgustid;
  • siinivalgustid;
  • led-paneelid;
  • süvistatavad välisvalgustid.

Nexia nutikas meeskond on kaasa löönud väga mitmetes erinevates projektides. Nende valguslahendusi on kasutatud eramutes, kortermajades, kontorites, salongides, kauplustes, hotellides, baarides ja restoranides.

Nexia tooteid saab osta Silmani Elekter AS esindustest.

Tehtud tööd

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.