850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Luzifer Lamps

2020. aastal tähistab LZF Lamps oma 25-ndat sünnipäeva. Läbi selle teekonna on ettevõtte filosoofiaks olnud valguse, armastuse ja elu uurimine. See pikk teekond on kulgenud koos tõusude ja mõõnadega, kuid see aeg on LZF Lampsi meeskonnale andnud elamusi ja hindamatuid kogemusi. See on taganud ka nende läbilöögi valgustusmaailmas.

Viimaste aastatega on LZF Lamps siht jäänud samaks, kuid tootmises ja meeskonnas on tehtud palju uuendusi: tooteid on muudetud kvaliteetsemaks, kasutusele on võetud uusi materjale ning turule on toodud täiesti uued valgustite kollektsioonid. Kollektiivi kaasatud uued disainerid ja arhitektid hoiavad oma uute ideedega värsket joont.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

Põhilised tooterühmad LZF Lamps valikus on:

  • rippvalgustid;
  • lauavalgustid;
  • seinavalgustid;
  • laevalgustid;
  • põrandavalgustid.

Luzifer Lamps meeskond teab, et valgus on meie elu lahutamatu osa ja tihedalt seotud emotsioonide ning tunnetega. See tõdemus on ülioluline ka nende uutes kollektsioonides.

LZF Lampsi tootevaliku tunneb ära valgustite eripära poolest, milleks on naturaalse puiduspooni kasutumine.  Iga valgusti on omanäoline ja mõeldud kindla stiiliga inimestele ja kindlasse interjööri. Kuna Luziferi disainvalgustid on omanäolised, on need pälvinud palju tähelepanu ning disainiauhindasid.

Nauraalse puiduspooni kasutamine kollektsioonides ongi LZF Lampsi DNA-sse sisse kirjutatud. Selle materjaliga on nad töötanud alates 1994. aastast, kui nad avastasid selle materjali valgushajutamise omadused. Puiduspooni  lõikamine, voltimine, painutamine, õmblemine, liimimine ja klaaskiuga katmine on viinud patenteeritud materjalini, mida saab ideaalselt valgustite tootmises kasutada.

Luzifer Lamps tootevalikuga saab tutvuda ja valgusteid soetada AS Silmani Elekter esindustes Tallinnas, Tartus ja Riias.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.