850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

ELEKTROMATERIAL

Elektromaterial Lendava d.d. on Sloveenia ettevõte, mis toodab pistikupesasid ja lüliteid. Tehas asub Lendava linnas Sloveenias. Elektromaterial Lendava d.d. on Kesk- ja Kagu-Euroopa üks juhtivaid elektripaigaldiste tootjaid. Rohkem kui 50 aastat on nende strateegiline suundumus omatoodangu pidev arendus, mis järgib ettvõtte visioone ja väärtust.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

Selle ettevõtte toodangust on meie valikus MIKRO pistikupesade ja lülitite seeria. Selle põhiliseks eeliseks on kvaliteetne duroplast, millest pistikupesad ja lülitid on valmistatud. Duroplasti eeliseks on pleekimiskindlus.  Selle värv ei muutu isegi pärast aastatepikkust kasutamist ja päikese käes seismist. Duroplast on erakordselt tugeva pealispinnaga puhas plastik, mis on vastupidav, kriimustuste- ja temperatuurikindel ning ei sisalda mürgiseid halogeenühendeid.

MIKRO pistikupesade- ja lülitite sari on müügil Ehituse ABC, Espaki,  K-Rauta ja Decora poodides.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.