850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

OMS Lighting

OMS Lighting asutati 1992 aastal. Praeguseks töötab ettevõttes üle 600 inimese ning eksport kokku 122 riiki moodustab kogukäibest 98 %.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehet

Tootja kodulehele

Rohkem kui 20 aastat tagasi asutatud OMS Lighting on kaubamärkide OMS ja Unolux kaudu tõusnud Kesk- ja Ida-Euroopa turgudel juhtivaks ja suurimaks tööstus- ja koduvalgustite tootjaks.

Firma enda teadus- ja arendustegevusel põhinev uusim LED-tehnoloogia võimaldab OMS Lightingul pakkuda valgustuslahendusi igat tüüpi sise- ja välistingimuste jaoks.

Ettevõttes töötab 25 spetsialisti, kes on keskendunud ainult LED-tehnoloogiatele, 50 kõrge kvalifikatsiooniga teadus- ja arendustegevuse meeskonna liiget, 50 müügimeeskonna liiget, kaheksa turundusspetsialisti ning eraldi hanke- ja logistikaosakond.

OMS tooteid eelistame kasutada oma püsiklientide ringis madalama eelarvega ehitusobjektidel kartmata kaotada valgustite kvaliteedis ja nende tarne kiiruses.

Tehtud tööd

Kvartal- Tartu kaubanduskeskus

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.