850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Next design

Next design on 2000. aastal sakslaste loodud omanäoline disainvalgusteid tootev firma. Nende tootevalikus pole midagi korrapärast, kõik on pigem puhas emotsioon.

Next design valgustid on mõeldud klientidele, kelle soov oleks saada kõike muud, kui lihtsalt disainvalgustit. Klientidele, kes soovivad loomingulisust koos tipptehnoloogilise lahendusega, on Next design just see valgusti, mida vajatakse.

2019. aastal ühines Next design valgustitootja Less’n more firmaga. Kuigi nende tootevalik on erinev, alustati koostööd ühise eesmärgi nimel, et ühendada Next design omanäolisus ning Less’n more uudsed disainlahendused just LED-valgustite osas.

Põhilised tooterühmad Next design valikus on:

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele
  • rippvalgustid;
  • lauavalgustid;
  • seinavalgustid;
  • laevalgustid;
  • põrandalambid;
  • välisvalgustid;
  • LED valgustid.

Next designi tooteportfelli iseloomustab nende valgustite omanäoline stiil, mis on ühtaegu nii vanamoodsad kui modernsed. Erinevate lahenduste kasutamine ja inspiratsiooni jaoks kasutatavad allikad ning nende omavaheline sobivus on see, mis muudab Next design tooted eriliseks.

Next design tootevalik on suur ja lai. Sarnaselt enamikule disainvalgustuse tootjaile on ka neil valguslahendusi igaks olukorraks, alustades elutubadest ning lõpetades kaubanduskeskustega.

Next design tooteid on võimalik soetada Silmani Elekter AS Tallinna, Tartu ja Riia esindustest.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.