850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Performance in lighting

Performance in lighting on 40. aastase kogemusega Itaalia valgustitootja, kellel on tehased Saksamaal, Itaalias, Belgias ning USA-s. Kui varem olid Prisma, SBP ja SPITTLER eraldiseisvad brändid, siis alates 2017.aastast koondati kõik kokku ning saadi ühine bränd ehk Performance in lighting. Üle 700 töötajaga ja mitme tehaseega Performance in lighting on globaalselt tuntud oma erinevate valgustite poolest. Ise armastavad nad öelda, et nende valgustite stiil on tulnud Itaaliast, kuid kõrgtehnoloogiline sisu Saksamaalt.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Põhilised Tooterühmad Performance in Lighting valikus:

  • üldine sisevalgustus;
  • kontorivalgustid;
  • tööstusvalgustid;
  • üldine välivalgustus;
  • väline arhitektuurne valgustus;
  • tänavavalgustus;
  • interjöörvalgustid jpm.

Performance in lighting tooteportfelli iseloomustab kvaliteet, toodete kindlus ning vastupidavus, tänu millele on võimalik nende tooteid kasutada nii sise-ja välitingimustes kui ka erinevate disainlahenduste puhul. Nende pakutav valgustite 5 aastane garantii tagab kindlustunde, et tootevalik on kvaliteetne ja valmistatud suurima hoolikusega. Performance in lightingu meeskond on seadnud endale kindlaks sihiks arendada ja muuta erinevaid LED- valgusteid paremaks, püsimaks kindlalt iga päev arenevas valgustusmaailmas konkurentsis.

Performance in lighting tooteid saab osta Silmani Elekter AS esindustest Tallinnas, Tartus ja Riias.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.